O NAS

Egzo Group® nie jest typową agencją public relations. Koncentrujemy się na specjalistycznych zagadnieniach: zarządzaniu kryzysowym i zarządzaniu wizerunkiem.

Najlepiej radzimy sobie w delikatnych sprawach, ale mamy również sukcesy w komunikacji korporacyjnej, finansowej, transakcyjnej oraz kryzysowej. Z powodzeniem zarządzamy wizerunkiem osób indywidualnych (polityków, artystów, sportowców).

W ciągu minionych 8 lat wspieraliśmy firmy, organizacje, projekty inwestycyjne oraz osoby indywidualne. Zapewnialiśmy doradztwo i usługi komunikacyjne podczas zakładania nowych podmiotów i reorganizacji już istniejących, podczas negocjacji i sporów sądowych, a przede wszystkim w sytuacjach kryzysowych, które miały wpływ lub mogły mieć wpływ na wartość biznesową i reputację naszych klientów.

Według nas, kryzys nie jest szansą. To zakłócenie! Zakłócenie, które odbiera naszym klientom swobodę działania. W Egzo Group® naszą pracę zaczynamy od zrozumienia głównych celów działalności biznesowej klienta, następnie opracowujemy i wdrażamy unikalne strategie, które pozwalają wrócić do niezakłóconej działalności operacyjnej.

Jesteśmy strategami, doradcami i taktykami, którzy obsługują różnorodne grono klientów, od dużych, międzynarodowych korporacji po butikowe kancelarie prawne, a także organizacje pozarządowe, koalicje, partie polityczne, ośrodki naukowe i organizacje branżowe oraz osoby indywidualne.

Nasz zespół to specjaliści w zakresie komunikacji. Współpracujemy również z psychologami, prawnikami, specjalistami w zakresie zarządzania oraz trenerami medialnymi – tak, aby kompleksowo przygotować naszych klientów do sytuacji kryzysowej, a w razie wystąpienia jak najszybciej ją zneutralizować przy minimalnych stratach wizerunkowych.

Wierzymy w dyskrecję. Nasi klienci często stają w obliczu najtrudniejszych wyzwań w ich osobistej lub firmowej historii. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy, zanim staną się publiczne. Dlatego opieramy relację doradca – klient na pełnym zaufaniu: nie ujawniamy listy naszych klientów, nie ogłaszamy nowych umów, nie omawiamy publicznie historii przypadków klientów bez pozwolenia.

Zaufali nam

APON